Njihuni me Këmbimin Valutor, 08 Maj 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 08 Maj 2021

Më: 8 maj 2021 Në ora: 07:33
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Paundit Britanik dhe Dollarit . Ndërkohë Franga Zvicerane ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 101..2                     Shitet 102

Euro:                                    Blihet 122.6                     Shitet 123.2

Paundi Britanik :                  Blihet 140.5                     Shitet 141.7

Franga Zviceriane:               Blihet 111.3                     Shitet 112.2

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat