Këmbimi Valutor, 05 Shtator 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 05 Shtator 2021

Më: 5 shtator 2021 Në ora: 07:10
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe  Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.1                                    Shitet 102.9

Euro:                                    Blihet 121.5                                    Shitet 122.1

Paundi Britanik :                  Blihet 141                                       Shitet 142.2

Franga Zviceriane:              Blihet 111.3                                    Shitet 112.2

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat