OAK takim me bizneset e minierave dhe mineraleve (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
OAK takim me bizneset e minierave dhe mineraleve (Drejtpërdrejt)

Ekonomi

OAK takim me bizneset e minierave dhe mineraleve (Drejtpërdrejt)

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 10:01
Oda e Afarizmit të Kosovës

Oda e Afarizmit të Kosovës mban takimin e përbashkët me Zëvendësministrin e Bujqësisë Vesel Krasniqi dhe bizneset e sektorit të Minierave dhe Mineraleve.

Takimi mbahet nga ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera