Tërmet në Greqi - Bota Sot
Tërmet në Greqi

Evropë

Tërmet në Greqi

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 17:25
Foto ilustrim

Një tërmet ka ndodhur pak më parë në Greqi, ku epiqendrën e kishte në Crete.

Sipas Organizatës Shkencore “EMSC”, ky tërmet ishte i shkallës 4.3 shkallë.

Ndërkohë që Shqipëria është duke u goditur me pas tërmete tjera pas atij të 26 nëntorit që ishte 6.4 shkallë dhe që mori jetë njerëzish.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat