Merkel befason kuzhinierët - Bota Sot
Merkel befason kuzhinierët

Evropë

Merkel befason kuzhinierët

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 17:39
Angela Merkel befason kuzhinierët

Kancelarja gjermane Angela Merkel befasoi këndshëm Argjentinën gjatë një vizite kohëve të fundit në Buenos Aires, ku u zhvillua samiti G20.

Në video, postuar në rrjetet sociale shihet Merkel në kuzhinën e një restoranti.

Sipas mediave, ajo ka përshëndetur dhe është fotografuar me kuzhinierët.

Pas një xhirimi të shkurtër të fotove, ajo u largua nga restoranti para të cilëve ishin gazetarë dhe qytetarë të shumtë që e duartrokitën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...