Shpërthimi i vullkanit - Bota Sot
E martë, 11 gusht 2020
  • Shpërthimi i vullkanit

    Njerëzit vëzhgojnë ndërsa vullkani Taal spërkat hirin dhe tymin gjatë një shpërthimi në Tagaytay, provinca Cavite në jug të Manila, Filipine. Fotografia është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/