Pesë ngjyrat që do ju tregojnë më shumë të nxira - Bota Sot
E enjte, 21 shkurt 2019
  • Pesë ngjyrat që do ju tregojnë më shumë të nxira

    Duam apo s’duam vera është drejt fundit dhe e vetmja gjë që na mbetet është të qëndrojmë pozitive, edhe pas saj.

    Jemi pra në mes të gushtit, i cili na lë kujtimin më të bukur të verës, nxirjen. Është ky moment i vitit që çfarëdo që të veshim, dukemi më bukur për shkak se lëkura jonë pak a shumë ka marrë një ngjyrë më të errët.

    Kate Smith, e kompanisë Sensational Color, në një intervistë për WhoWhatWear, ka treguar pesë ngjyrat të cilat kur i veshim e tregojnë lëkurën tonë edhe më të nxirë. Ja cilat janë ato:

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat