Syzet më trendi të kësaj vere - Bota Sot
E hënë, 21 tetor 2019
  • Syzet më trendi të kësaj vere

    Nga të vogla e deri te madhësia e tepërt, syzet e verës janë aksesor esencial për çdo pamje në gardërobën tuaj.

    Syzet e mëposhtme janë tejet fotogjenike dhe vijnë nga koleksionet e fundit.

    Ato vijnë me forma dhe ngjyra të ndryshme, dhe janë të krijuara nga brende të njohura, duke përfshirë Poppy Lissiman dhe Gucci.

    Sidoqoftë, në galeri i keni syzet më trendi dhe më të bukura të kësaj ver

1 / 7