Nesër dalin në shitje biletat për ndeshjet e ardhshme të Kosovës, ja ku mund t’i bleni ato - Bota Sot
Nesër dalin në shitje biletat për ndeshjet e ardhshme të Kosovës, ja ku mund t’i bleni ato

Futboll

Nesër dalin në shitje biletat për ndeshjet e ardhshme të Kosovës, ja ku mund t’i bleni ato

Më: 7 mars 2019 Në ora: 14:11
Kosova

Në një konferencë për shtyp, Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur se nesër do të fillojë shitja e biletave, me çmim të ngritur nga biletat e kaluara.

Biletat do të shiten përsëri përmes sistemit online, mirëpo Federata ka siguruar se nuk do të ketë ngecje për ata të cilët regjistrohen në këtë sistem paraprakisht.

Për ndeshjet e marsit, ashtu edhe si për ndeshjet e tjera, do të shiten biletat për pjesën më të madhe të stadiumit, ndërsa një pjesë do të jetë e rezervuar për mysafirët e FFK-së si dhe pjesa për evakuim.

Këtë muaj, Kosova do të përballet fillimisht me Danimarkën e pastaj me Bullgarinë. Që të dyja këto ndeshje, më 21 dhe më 25 mars, do të zhvillohen në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...