Prishtina ndeshjesh ëndrrash - Bota Sot
Prishtina ndeshjesh ëndrrash

Futboll

Prishtina ndeshjesh ëndrrash

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 17:00
Prishtina ndeshjesh ëndrrash

Prishtina ka një short mjaft interesant nëse kalon St. Joseph's në turin pareeliminator të Europa Leagues.

Shqiptarët e Kosovës do të përballen me skocezët e Rangers nëse ia dalin mbanë të futen në turin e parë të Europa Leagues. 

Një ndeshje që vlen më shumë në aspektin emocional se sa për garë, pasi kryeqytetasit nuk do të kenë asnjë shans kundër djemve të Steven Gerrard, që mund t'i japë ndonjë shans dhe Eros Grezdës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...