Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes! - Bota Sot
Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes!

Futboll

Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes!

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 20:37
Griezmann

Gjatë fjalimit të tij përpara gazetarëve, blerja e re e Barcelonas, Griezmann, ka folur edhe rreth Messit & Suarez, duke u ndalur te fakti se sezonin e shkuar kanë mbetur disi të zhgënjyer për mënyrën se si shkoi Champions League... 

"E di që janë të plagosur, por do të mundohem unë t'i kthej buzëqeshjen, duke u përpjekur për sa më shumë pasime për gol".

Sakaq, mbi formacionin, skemat dhe rolin e tij, francezi tha: "Nuk kam biseduar ende me Valverden, por jam futbollist që përshtatem sipas nevojës".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat