Zbarkon avioni i De Ligt, holandezi buzëqesh. Tifozët në delir - Bota Sot
Zbarkon avioni i De Ligt, holandezi buzëqesh. Tifozët në delir

Futboll

Zbarkon avioni i De Ligt, holandezi buzëqesh. Tifozët në delir

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 22:44
De Ligt

Sapo është ulur avioni i De Ligt në aeroportin e Kazeles në Torino! Mbrojtësi holandez, me avion charter, ishte nisur nga Holanda përpara thuajse 1 ore e gjysmë dhe tashmë ndodhet në Itali, aty ku e presin tifozët bardhezi. 

Ai ka zbritur dhe me ovacione u prit, teksa ka buzëqeshur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...