“Unë i kam mësuar Ronaldos si të godasë topin” - Bota Sot
“Unë i kam mësuar Ronaldos si të godasë topin”

Futboll

“Unë i kam mësuar Ronaldos si të godasë topin”

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 22:27
Cristiano Ronaldos

Ish-lojtari i Galatasaray dhe përfaqësueses braziliane Mario Jardel ka folur për kohën kur nga Turqia shkoi te Sportingu në Portugali. 

Aty kishte fatin të luante përkrah Cristiano Ronaldos, i cili ishte një adoleshent i talentuar gjatë asaj kohe, por me shumë hapësirë për t’u përmirësuar. 

“Pas Galatasaray-t u riktheva në Portugali te Sportingu. Aty kam luajtur për dy sezone përkrah Cristiano Ronaldos. 

Unë i kam mësuar Ronaldos si dhe kur të godasë topin. Nëse e pyet tani do të thëne se nuk ja kam mësuar unë. 

Megjithatë, ajo do të ishte një gënjeshtër.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...