Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit - Bota Sot
Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit

Futboll

Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:42

Roma nuk e ka pranuar ofertën e Interit për sulmuesin, Edin Dzeko.

Roma po kërkon që me patjetër argjentinasi, Mario Icardi të jetë pjesë e kësaj marrëveshje.

“Neurazurët”, po mundohen ta forcojnë sulmin, duke transferuar në ekip sulmuesin me prejardhje nga Bosnja, i cili do të luaj përkrah Romelu Lukakut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat