Trajneri i Barcelonës me kritika për Griezmann pas humbjes kundër Athletic Bilbao - Bota Sot
Trajneri i Barcelonës me kritika për Griezmann pas humbjes kundër Athletic Bilbao

Futboll

Trajneri i Barcelonës me kritika për Griezmann pas humbjes kundër Athletic Bilbao

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 09:12
Antoine Griezmann

Ernesto Valverde ka kritikuar performancën e Antoine Griezmann në ndeshjen hapëse të La Ligas kundër Athletic Bilbao.

“Sigurisht, ai është i vetëdijshëm se të gjithë presim shumë nga shumë lojarë dhe ai duhet të shikojë që të futet më shumë në lojë” tha Valverde.

28-vjeçari dje mrëmë bëri paraqitjen e tij të parë në La Liga me Barcelonën, mirëpo nuk i shkoj edhe aq mirë, pasi që pësuan humbje 1-0.

Kurse për lëndimin e Suares, Valverde tha se ai ka një problem muskulor dhe se duhet të presim për testet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...