Biraghi është i vendosur të transferohet te klubi i madh italian - Bota Sot
Biraghi është i vendosur të transferohet te klubi i madh italian

Futboll

Biraghi është i vendosur të transferohet te klubi i madh italian

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 14:18
Biraghi është i vendosur të transferohet te klubi i madh italian

Futbollisti i Fiorentinës, Cristiano Biraghi është i vendosur të transferohet te klubi i madh italian, Inter, raportojnë mediet italiane.

Interistët dhe klubi nga Firenca janë duke negociuar mundësinë e kalimit te Biraghit tek “Nerazurët”.

Lojtari siç raportohet dëshiron me ngulm të vesh fanellën e Inerit. Thuhet se klubet janë afër marrëveshjes dhe se Biraghi shumë shpejt mund të zbres në “San Siro”.

“Cristiano Biraghi kërkon më ngulm transferimin tek Inter. Klubet janë afër arritjes së marrëveshjes”, shkruajnë mediet italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat