Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive! - Bota Sot
Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive!

Futboll

Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive!

Nga: K. G. Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:50
Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive!

Kur njeriu del mendsh nuk zgjedh edhe fjalor, pas ndeshjes i thotë gjyqtares së futbollit, eja të bëjmë seks! 

Në ndeshjen mes Sesvetes dhe Solin, e vlefshme e ligës së dytë kroate, e cila përfundoi me rezultat 1:1, pati një shpërthim seksist të futbollistit Vlatko Simonc. 

34-vjeçarja Ivana Martinçiç, gjyqtarja e katërt e ndeshjes, ka raportuar se Simunac, pas ndeshjes në tunelin e stadiumit, i kishte thënë asaj: "Eja që të bëjmë seks!

Djali i kërkoi seks kësaj gjyqtares, kjo shokon Ballkanin e botën sportive! Futbollisti pritet të dënohet për faktin se është denoncuar në protokoll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...