Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive!

Futboll

Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive!

Nga: K. G. Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:50
Ky djali i kërkoi seks në tunel kësaj gjyqtares, shokon Ballkanin dhe botën sportive!

Kur njeriu del mendsh nuk zgjedh edhe fjalor, pas ndeshjes i thotë gjyqtares së futbollit, eja të bëjmë seks! 

Në ndeshjen mes Sesvetes dhe Solin, e vlefshme e ligës së dytë kroate, e cila përfundoi me rezultat 1:1, pati një shpërthim seksist të futbollistit Vlatko Simonc. 

34-vjeçarja Ivana Martinçiç, gjyqtarja e katërt e ndeshjes, ka raportuar se Simunac, pas ndeshjes në tunelin e stadiumit, i kishte thënë asaj: "Eja që të bëjmë seks!

Djali i kërkoi seks kësaj gjyqtares, kjo shokon Ballkanin e botën sportive! Futbollisti pritet të dënohet për faktin se është denoncuar në protokoll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat