Berlusconi në ekstazë, poshtëron kuqezinjtë para derbit: “Fitojmë 3-0 kundër këtij Milani!” - Bota Sot
Berlusconi në ekstazë, poshtëron kuqezinjtë para derbit: “Fitojmë 3-0 kundër këtij Milani!”

Futboll

Berlusconi në ekstazë, poshtëron kuqezinjtë para derbit: “Fitojmë 3-0 kundër këtij Milani!”

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 23:30
Silvio Berlusconi

Padroni i skuadrës së Monza, Silvio Berlusconi ka shpërthyer në eufori lidhur me momentin fantastik që po përjeton ekipi i tij. Ai madje ka dhuruar edhe një batutë adresuar dashurisë së vjetër, Milan.

“Nëse nesër do të fitonim në Lecco, atëherë për të parën herë në histori do të regjistronim pesë fitore radhazi në fillim të kampionatit. Kam folur edhe me presidentit aktual të Milan dhe i kërkova që të organizojmë një miqësore: fitojmë ne 3-0. Cilido që ka parë së fundmi Monzan, është i dukshëm efekti i skemave të studiuara nga unë, Brocchi dhe Galliani".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...