I gjori Goran Rakiç, a e njeh Republikën e Kosovës, a e njeh Agim Ademin, Eroll Salihun, a e njeh policinë e shtetit tonë... - Bota Sot
I gjori Goran Rakiç, a e njeh Republikën e Kosovës, a e njeh Agim Ademin, Eroll Salihun, a e njeh policinë e shtetit tonë...

Futboll

I gjori Goran Rakiç, a e njeh Republikën e Kosovës, a e njeh Agim Ademin, Eroll Salihun, a e njeh policinë e shtetit tonë...

Nga: Kemajl Goca Më: 9 tetor 2019 Në ora: 12:22
I gjori Goran Rakiç, a e njeh Republikën e Kosovës, a e njeh Agim Ademin, Eroll Salihun, a e njeh policinë e shtetit tonë...

Kur e pash Goran Rakiçin, presidentin e Listës Serbe, në kufirin e Jarinjës, me at fytyrë të buzëqeshur dhe të gjorit iu kush mbush mendja se do ta fuste Cërvena Zvezdën në Republikë të Kosovës! 

Ky Rakiçi, e kishte mashtruar veten, por e pa se nuk ka bir nane që e fut Zvezdën ilegalisht në Kosovë!

Policia e Kosovës, polici shembullore, e ndali klubin e Zvezdës me tifozët famëkeq, Delija. 

Sot Rakiç u bind se kush është policia e shtetit të Republikës së Kosovës. 

Rakiç, a e njeh Republikën e Kosovës, a e njeh Agim Ademin (president i FFK-së), Eroll Salihun (sekretar i përgjithshëm i FFK-së)?

Sigurisht se po! Ju së bashku me Qeverinë e Serbisë u dorëzuat dhe nuk e realizuat planin e orkestruar, që të futeni në Kosovë dhe të luani ndeshje ilegale të Kupës së Serbisë në futboll, me at Trepçën fantome.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...