Cakaj: Në mbështetje të Kosovës dhe Shqipërisë, jemi NJË drejt ëndrrës evropiane - Bota Sot
Cakaj: Në mbështetje të Kosovës dhe Shqipërisë, jemi NJË drejt ëndrrës evropiane

Futboll

Cakaj: Në mbështetje të Kosovës dhe Shqipërisë, jemi NJË drejt ëndrrës evropiane

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 22:15
Gent Cakaj

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, përmes faqes së tij zyrtare Facebook ka dhënë një mesazh të fuqishëm për kombin shqiptar.

Duke treguar mbështetet kombëtaren e Kosovës që po ndeshet me Anglinë dhe atë të Shqipërisë me Francën, ai ka shkruar:

Sot në mbështetje të pakursyer për Republikën e Kosovës dhe Shqipërisë jo vetëm për të dhënë mesazhin se jemi NJË por edhe për të vazhduar tutje në ëndrrën evropiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat