Largohet nga Besa - Bota Sot
Largohet nga Besa

Futboll

Largohet nga Besa

Nga: K. G. Më: 19 janar 2020 Në ora: 12:22
Largohet nga Besa

Futbollisti Labinot Dakaj konfirmon largimin nga klubi i futsallit Besa. 

“Dua të ju njoftojë që nuk jam më pjesë e FC Besës.

Kam ndërprerë bashkëpunimin pas një kohë të gjatë ku u rrita dhe zhvillova si lojtar profesionist.

Dua t’i them Faleminderit presidentit të klubit Adnan Hyseni, të gjithë trajnerët qe me drejtuan këto 5 vite, shoqërinë që do të kenë respekt të veçantë për mua, tifozët fantastik dhe gjithë qytetit të Pejes.

Besoj që dhash gjithçka nga vetja që një ditë të jem i mirëpritur në Besë”, shkruan Dakaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat