Zidane nuk mendon për kombëtaren franceze - Bota Sot
Zidane nuk mendon për kombëtaren franceze

Futboll

Zidane nuk mendon për kombëtaren franceze

Më: 25 janar 2020 Në ora: 16:02
Zinedin Zidane

Didier Deschamps, trajneri aktual i Francës në një pronocim muajin e kaluar, u shpreh i bindur se Zidane do ta zë vendin e tij në një të ardhme të afërt.

“Unë jam trajner i Real Madridit dhe jam shumë i lumtur këtu. Nuk mendoj asgjë tjetër përveç ndeshjes së ardhshme me Realin” – shpreh Zidane në konferencën për shtyp para sfidës ndaj Real Valladolid.

Kujtojmë që Zinedin Zidane ka marr drejtimin e Real Madrid këtë sezon, dhe ka kontratë me klubin madrilen deri në verën e vitit 2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat