Talenti 18-vjeçar injoron Real-in: Dua ta fitoj Champions-in këtu - Bota Sot
Talenti 18-vjeçar injoron Real-in: Dua ta fitoj Champions-in këtu

Futboll

Talenti 18-vjeçar injoron Real-in: Dua ta fitoj Champions-in këtu

Më: 25 mars 2020 Në ora: 22:21
Gabriel Martinelli

Gabriel Martinelli nuk ka mbushur akoma 19 vjeç, por ka ditur gjithsesi të konfirmohet si një nga  të rinjtë më interesantë  të botës së futbollit.

Sulmuesi i Arseal-it ka  tërhequr vëmendjen e  Real Madrid, por lojtari e ka komentuar me këto fjalë interesimin e madrilenëve: “Real-i? Unë dua të fitoj Champions League dhe shimë tituj të tjerë këtu, për t’i  bërë të  lumtur tifozët e Arsenal-it”, ka thënë ai për FourFourTwo.

“Ata meritojnë më të mirën, ashtu si gjjithë stafi i klubit. Dua t’ia shpërblej klubi pas gjithë gjërave që ka bërë për mua”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat