Një emër i papritur del në skenë - Bota Sot
Një emër i papritur del në skenë

Futboll

Një emër i papritur del në skenë

Më: 26 mars 2020 Në ora: 16:23
Antonio Conte

Një emër i papritur del në skenë.

Interi po mendon për merkaton e verës dhe Antonio Conte ka habitur me dëshirën e tij të fundit. Ai po mendon për Matthew Longstaff nga skuadra e Newcastle. 

Një emër interesant kur mendon se futbollisti i ri ka vetëm 20 vite mbi shpatulla. Mesfushori i ri ka bërë mjaft mirë në kampionatin anglez të futbollit dhe ka fituar interesin e shumë klubeve. 

Interi duhet të thyejë dhe konkurrencën e Borussia Dortmundit dhe Ajaxit për të arritur te lojtari i ri. West Hami dhe Evertoni i Carlo Ancelottit po e vëzhgojnë në Angli, prandaj gara do të jetë e fortë shumë..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat