Sulmuesi i Kosovës me mesazh emocionues: Kam vuajt shumë

Futboll

Sulmuesi i Kosovës me mesazh emocionues: Kam vuajt shumë

Nga: K.G. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:52
Sulmuesi i Kosovës me mesazh emocionues: Kam vuajt shumë

Sulmuesi i Ballkanit nga Theranda, Liridon Fetahaj, ka një mesazh emocionues dhe lutet që sezoni që po vjen të jetë i tyre. 

“Faleminderit Zot, kam vuajt shumë gjatë tanë vitit. 

Faleminderit shumë President Arsim Kabashi, trajnerit Ismet Munishi, bashkëlojtarëve te mi e stafit te Ballkanit.

Inshalla sezoni që vjen është sezon i ynë”, shkruan Fetahaj.

Fetahaj sot ka operuar këmbën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat