Prizrenasit prezantojnë përforcimet e reja - Bota Sot
Prizrenasit prezantojnë përforcimet e reja

Futboll

Prizrenasit prezantojnë përforcimet e reja

Nga: K.G. Më: 14 gusht 2020 Në ora: 16:18
Prizrenasit prezantojnë përforcimet e reja

Skuadra prizrenase FC A&N prezanton dy përforcime për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës në futboll. 

"Lojtari Burim Qorri dhe portieri Besnik Beqiraj janë emrat e ri të cilët sot ju bashkuan Klubit tonë drejt sukseseve të radhës.

Mirëseerdhët në familjen e madhe në FC A&N. Forca Prizren - drejt Superligës", njofton faqja e klubit.

FC A&N synon të jetë befasia mëe  këndshme e edicionit të ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat