Goditje “kung fu” në organin gjenital

Futboll

Goditje “kung fu” në organin gjenital

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 19:17
Goditje “kung fu” në organin gjenital

Goditje “kung fu” në organin gjenital, futbollisti i skuadrës franceze ngatërron sport!

Një episod i pazakontë u regjistrua në sfidën mes Montpelier dhe Reims e vlefshme për kampionatin francez.

Në minutën e 42-të, teksa skuadra e Monpelier po humbiste me rezultatin 0:3, mesfushori Le Tallec, është tradhtuar nga nervat, teksa gjatë një dueli, ngatërroi sport, duke goditur me stil alla “kung fu”, kundërshtarin, drejt e në organin gjenital. 30-vjeçari u ndëshkuar direkt me karton të kuq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat