Ja ndeshjet e Ligës Dytë të Kosovës

Futboll

Ja ndeshjet e Ligës Dytë të Kosovës

Nga: K.G. Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 15:25
Ja ndeshjet e Ligës Dytë të Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës, ka bërë të ditur orarin e ndeshjeve të Ligës së Dytë të Kosovës, që do të zhvillohen nesër dhe pasnesër.

Orari i ndeshjeve të Ligës së Dytë 
Java 16 – 27/28.02.2021

Fushë Kosova – Dukagjini, e shtunë, 13:00, Fushë Kosovë
Gjyqtarë: Eduard Aliaj, Arber Qoqaj, Besart Osmani

Behari – Galaksia, e shtunë, 13:00, Vitomiricë
Gjyqtarë:Taulant Haxhimustafa, Arben Danuza, Leke Saraqini

Vëllazeria – Bashkimi, e diel, 13:00, Prizren
Gjyqtarë:Fitim Sadriu, Antigon Rexhepi, Valmir Beqa

Rilindja – Sharri, e diel, 13:00, Prishtinë
Gjyqtarë:Gzim Ibrahimi, Habib Murati, Burim Halili

Vjosa – Dushkaja, e diel, 13:00, Shtime
Gjyqtarë: Ersen Janovaliu, Fatbardh Rrahimi, Ramadan Bekteshi

Minatori – Lepenci, e diel, 13:00, Magure
Gjyqtarë: Belmin Jashareviq, Denis Nimani, Ilir Peci

Dardanët – Gjakova, e diel, 13:00, Gjakovë
Gjyqtarë: Pren Kabashi, Lirak Iberdemaj, Shaban Ademi

Rahoveci – Dardania, e diel, 13:00, Malishevë
Gjyqtarë: Granit Pacolli, Eris Sekiraqa, Albin Ajvazi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat