Ja si kapet futbollisti duke i shikuar të pasmet e gazetares

Futboll

Ja si kapet futbollisti duke i shikuar të pasmet e gazetares

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:03
Ja si kapet futbollisti duke i shikuar të pasmet e gazetares

Ylli i Juventusit kapet nga kamerat duke shikuar të pasmet e gazetares sportive!

McKennie ka bërë xhiron e rrjeteve sociale me ndodhinë përgjatë përballjes së Veronës dhe Juventusit.

Në kohën që mesfushori i bardhezinjëve ishte në stol, përpara tij ka kaluar një femër tërheqëse.

Image

Pavarësisht dëshirës për t’u vetë kontrolluar në atë moment, McKennie është tradhtuar nga sytë që kanë vëzhguar të pasmet e Dileta Leota, duke sjellë një reagim të fytyrës së mesfushorit që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Dileta Leota është ndër gazetarët më të njohura në Itali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat