U fiksua me të pasmet, zbulohet modelja që tërboi yllin e Juves

Futboll

U fiksua me të pasmet, zbulohet modelja që tërboi yllin e Juves

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:24
Weston Mckennie

Weston Mckennie e ndoqi nga stoli pjesën e parë të ndeshjes mes Veronës dhe Juventusit.

Mesfushori amerikan, teksa po ndiqte me kujdes performancën e shokëve të tij të skuadrës, u shpërqendrua për një moment nga loja.

Ai ishte fokusuar tek gazetarja dhe modelja e “DAZN”, Diletta Leotta, e cila kaloi disa metra larg nga pankina e Juves.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, tregon shikimin e Mckennie që shkëputet nga topi për një moment dhe përqendrohet tek të pasmet e Leotta-s, duke sjellë një reagim të fytyrës së mesfushorit që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat