Bale nuk bën ulje, Real Madrid merr lajmin e keq!

Futboll

Bale nuk bën ulje, Real Madrid merr lajmin e keq!

Më: 3 mars 2021 Në ora: 16:16
Bale nuk bën ulje, Real Madrid merr lajmin e keq!

Bale nuk bën ulje, Real Madrid merr lajmin e keq!

Gareth Bale nuk do të pranojë asnjë ulje të rrogës së tij në vitin e fundit të kontratës me Real Madrid.

Uellsiani mund të jetë i gatshëm të marrë në konsideratë idenë e një huazimi të ri me kusht që ta marrë të gjithë shumën bruto prej 30 milionë eurosh, që paguhet aktualisht përgjysmë nga Tottenham dhe klubi spanjoll.

Lajmi është raportuar nga Mirror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat