Tentoi të bënte fotografi me Ibrahimoviçin, ja çfarë i ndodhi shqiptarit të Kosovës

Futboll

Tentoi të bënte fotografi me Ibrahimoviçin, ja çfarë i ndodhi shqiptarit të Kosovës

Më: 27 mars 2021 Në ora: 15:33
Tentoi të bënte fotografi me Ibrahimoviçin, ja çfarë i ndodhi shqiptarit të Kosovës

Kombëtarja e Suedisë në krye me Zlatan Ibrahimoviç kanë ateruar në Prishtinë.

Ata të dielën do të luajnë takimin kualifikues ndaj Kosovës, takim ky që zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45.

Ibrahimovic është një nga sulmuesit më të mirë në botë, teksa ylli i Milanit ka mijëra fansa në Kosovë.

E një tifoz i Milanit kishte dal në aeroport për ta pritur Ibrahimoviçin dhe që ta bëjë një foto.

Por plani i tij fatkeqësisht nuk ka shkuaq si duhet, pasi ai është penguar nga një anëtar i stafit të Suedisë që t’i afrohet Zlatanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat