Barcelona do të luajë me një fanellë të veçantë në finalen e Kupës së Mbretit

Futboll

Barcelona do të luajë me një fanellë të veçantë në finalen e Kupës së Mbretit

Më: 16 prill 2021 Në ora: 15:58
Foto ilustrim

Barcelona dhe Athletic Bilbao do të luajnë ndeshjen e tyre finale në Kupën e Mbretit më 17 prill.

Barcelona në këtë ndeshje do të luajë me një fanellë të veçantë, e cila përmban ngjyrat e Katalonisë.

Blaugranët janë favorit absolut për të fituar këtë ndeshje, derisa Bilbao do mundohet të befasojë Barcelonën.

Image

Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 21:30 dhe luhet në stadiumin e Sevillas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat