Qindra tifozë të Chelseat dalin në protesta, nuk e duan Superligën e Evropës

Futboll

Qindra tifozë të Chelseat dalin në protesta, nuk e duan Superligën e Evropës

Më: 20 prill 2021 Në ora: 19:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në afërsi të stadiumit Stamford Bridge, kanë dalë në protesta qindra tifozë të Chelseat.

Ata kanë shprehur revoltë pasi ekipi londinez nënshkroi kontratën për të marrë pjesë në Superligën e Evropës.

Për momentin nuk është raportuar për ndonjë aksion të dhunshëm dhe protesta po shkon e qetë.

Ja pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat