Milani do fitore

Futboll

Milani do fitore

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:04
Milani do fitore

Milani kërkon fitore për të blinduar pozitën e dytë, titulli vështirë i arritshëm!

Sa i përket titullit, duket se çdo gjë ka mbaruar dhe objektivi do të jetë vendi i dytë, që pas shumë vitesh, të rikthehen në Ligën e Kampionëve, në kompeticionin ku vazhdojnë të jenë skuadra e dytë me më së shumti trofe, gjithsej shtatë, derisa prin Real Madridi me 13.

Mililani është favoritë dhe pret tre pikë. 

Megjithatë Sassuolo si gjithmonë është skuadër e rrezikshme dhe do të orvatet ta befaspjë Milanin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat