Lazio dështon, Muriqi 15 minuta 

Futboll

Lazio dështon, Muriqi 15 minuta 

Nga: K.G. Më: 8 maj 2021 Në ora: 22:38
Lazio dështon, Muriqi 15 minuta 

Lazio duket se po e humb hapin në luftë për një vend në garat e Champions, e cila sonte pësoi humbje me rezultat 2:0 në Firencë nga Fiorentina. 

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, u paraqit në 15 minutat e fundit por pa ndonjë sukses. 

Futbollisti Vllahoviq, në minutën e 32-të dhe të 89-tën ka shënuar për fitoren e Fiorentinës. 

Lazio zë vendin e gjashtë me 64 pikë por ka një takim me pak dhe Fiorentina renditet në të 12-të me 38 sosh pas 35 jave në Serie A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat