Roma – Lazio, notat e lojtarëve| Kjo është nota e Vedat Muriqit

Futboll

Roma – Lazio, notat e lojtarëve| Kjo është nota e Vedat Muriqit

Më: 15 maj 2021 Në ora: 23:00
Pamje nga ndeshja

Roma ka triumfuar në derbin e madh ndaj Lazios.

Skuadra e udhëhequr nga trajneri Fonesca ka triumfuar me rezultat 2 me 0.

Mkhitaryan dhe Pedro shënuan golat e fitores për Romën.

Në këtë takim për 59’të minuta luajti edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Ai madje arriti që ta dërgoi topin në rrjetë, por goli i tij u anulua për pozicion jashtë loje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat