Darko Pançev me deklaratë befasuese për Kosovën

Futboll

Darko Pançev me deklaratë befasuese për Kosovën

Nga: Kemajl Goca Më: 11 qershor 2021 Në ora: 12:47
Darko Pançev me deklaratë befasuese për Kosovën

Ish futbollisti maqedon, Darko Pançev, ka deklaruar se kur Maqedonia e Veriut u ballafaqua me Kosovën, ka pasur mjaft probleme.

“Isha i bindur që të paktën do të arrinim në gjysmëfinale sepse nuk pashë dikë që mund të ishte para nesh. 

Ndoshta Armenia, Gjeorgjia, Bjellorusia dhe Kosova. 

Ne kemi luajtur me Kosovën këtu (Shkup) dhe kemi pasur relativisht probleme, por jemi më mirë, ata nuk janë mjaft të pjekur për të kërkuar diçka më shumë. Ata janë larg kësaj", kështu ka thënë ditë më parë Pançev për një medium serb “Nova rs”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat