Ja kë e favorizojnë bastet në duelin Zvicër - Turqi

Futboll

Ja kë e favorizojnë bastet në duelin Zvicër - Turqi

Nga: Kemajl Goca Më: 20 qershor 2021 Në ora: 15:56
Xhaka

Turqia do të luajë kundër Zvicrës së Xherdan Shaqirit, Granit Xhakës dhe Admir Mehmedit.

Zvicrës i duhet fitorja me çdo kusht, përndryshe i mbledh valixhet për në shtëpi.

Kjo ndeshej luhet sot në Baku në orën 18.00, është e xhiros së fundit të grupit A në Kampionatin Evropian.

Image

Bastet favorizojnë Zvicrën.

“10Bet” favorizon Zvicrën, për fitore e ka koeficientin 1.68, ndërsa për barazim 4.20 dhe për triumfin e turqve 4.90.

“Bet365” për triumfin e Zvicrës e ka 1.61, për barazim 4.00  dhe për fitoren e turqve 5.00.

“888sport”, pothuajse e ka të ngjashme koeficientin, 1.65 për fitoren e Zvicrës, për barazim  4.10 dhe për triumfin e turqve 5.20.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat