Formacionet zyrtare: Lazio – Roma

Futboll

Formacionet zyrtare: Lazio – Roma

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 17:22
Lazio – Roma

Sonte (e diele) do zhvillohet derbi i rivalëve lokal, Lazio dhe Roma.

Dy skuadrat italiane do kërkojnë pikët e plota, sidomos pas rivalitetit të madh mes vete.

Ylli i Kosovës, Vedat Muriqi edhe në këtë takim e nis nga stoli.

Formacionet zyrtare:

Lazio: Reina; Marusic, Ramos, Acerbi, Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Alberto; Pedro, Immobile, Anderson

Roma: Patricio; Karsdorp, Mancini, Ibanez, Vina; Cristante, Veretout, Zaniolo; Mkhitaryan, El Shaarawy, Abraham

Ndeshja nis në ora 18:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat