Vujadin Saviq sulmon me gjuhë primitive Xherdan Shaqirin 

Futboll

Vujadin Saviq sulmon me gjuhë primitive Xherdan Shaqirin 

Nga: K.Goca Më: 10 tetor 2021 Në ora: 22:08
Vujadin Saviq sulmon me gjuhë primitive Xherdan Shaqirin 

Ish - futbollisti i klubit famëkeq Cërvena Zvezda nga Beogradi, Vujadin Saviq, aktualisht luan në Olimpija të Lubjanës, del me një postim budallaqesh kundër yllit të Kosovës, Xherdan Shaqirit. 

Ky farë Saviqi kinse iu ka përgjigjur Xherdan Shaqirit për xhaketën me stemën e UÇK –së.

Sipas tij, ka vurë një biberon, me dëshirën për t'u rritur ai dhe një numër që tregon lartësinë e futbollistit të Lyonit.

Image

Ky është postimi primitiv i Saviqit

Saviq sulmon me gjuhë primitive Xherdan Shaqirin!

Në të dy postimet që Saviq i drejtoi Shaqirit në Instagram, " ‘Kosova është Serbi’", shkarravit ai.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat