Bajrami me Grasshoppers-in shijuan fitoren e parë në Zvicër - Bota Sot
Bajrami me Grasshoppers-in shijuan fitoren e parë në Zvicër

Futboll

Bajrami me Grasshoppers-in shijuan fitoren e parë në Zvicër

Nga: K. G. Më: 26 gusht 2018 Në ora: 14:34
Pamje nga ndeshja

Futbollisti shqiptar, Nedim Bajrami, me skuadrën e tij, Grasshoppers, shijuan fitoren e parë në Kampionatin e Zvicrës. Pas një barazimit e tri humbjeve, Grasshoppers më në fund para shikuesve të vet triumfoi me rezultat minimal 2:1 kundër Sionit. Bajrami u paraqit tërë takimin për Grasshoppers sikurse edhe pajtim Kasami për Sionin. Golat për Grasshoppers-in i shënuan: Bahoui (50’ e 84’) dhe Djitte (61’).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...