Mediat franceze e kanë me Neymarin - Bota Sot
Mediat franceze e kanë me Neymarin

Futboll

Mediat franceze e kanë me Neymarin

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 13:09
Mediat franceze e kanë me Neymarin

Të përditëshmet franceze nuk e kanë kapërdirë lehtë humbjen e PSG ndaj Liverpoolit. Edhe pse ajo erdhi në minutat e fundit, kampionët francezë nuk treguan shumë nga repertori i tyre.

Të gjithë shigjetat janë drejtuar nga Neymar. Braziliani humbi shumë topa dhe nuk dha asgjë nga ato që jemi mësuar të shohim në fushë. Shumica e gazetave në Paris shkruajnë se ai ishte një hije e vetvetes në fushë. Neymar tashmë duhet të tregojë se ai di të marrë përgjegjësi, gjëndje e krijuar kryesisht pas Botërorit por edhe gjatë tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...