“Ringjallet” Bundesliga - Bota Sot
“Ringjallet” Bundesliga

Futboll

“Ringjallet” Bundesliga

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 18:48
“Ringjallet” Bundesliga, lë pas kampionatet e tjera në Europë

Pasi la pas një sezon për të dëshiruar në Europë, Bundesliga e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe Ligë e Europës duke mbledhur më tepër pikë se La Liga, Serie A dhe Premier Liga.

Në Ligën e Kampionëve Bajerni i Mynihut kryeson me pikë të barabarta me Ajaksin grupin, Dortmund me pikë të plota, Shalke në vend të dytë dhe Hofeneim me dy pikë në vend të fundit. Në Europa League Leverkusen në vend të dytë ashtu si Lajpcig, Frankfurt me pikë të plota në krye.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...