Chelsea 2:0 Fulham, notat e lojtarëve - Bota Sot
Chelsea 2:0 Fulham, notat e lojtarëve

Futboll

Chelsea 2:0 Fulham, notat e lojtarëve

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 15:39
Foto

Chelsea ka shënaur fitore para tifozëve të vet, në ndeshjen ndaj Fulham.

Lojtarët e Maurizio Sarrit kanë arritur që të mposhtin Fulhamin me rezultatin 2:0.

Golat në këtë takim u realizuan nga Pedro Rodriguez në minutën e 4’ dhe nga Loftus Cheek në minutën e 82.

Me këtë fitore, nuk e lë Manchester Cityn të largohet më shumë se shtatë pikë.

Më poshtë mund t’i gjeni notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas “WhoScored”.

Image

 

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...