Foto nga vendi i ngjarjes: Këtu u krye krimi makabër ku shqiptari vrau kunatën dhe plagosi vëllain

Gjermania

Foto nga vendi i ngjarjes: Këtu u krye krimi makabër ku shqiptari vrau kunatën dhe plagosi vëllain

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 09:26
Këtu u krye krimi makabër ku shqiptari vrau kunatën dhe plagosi vëllain

Një ngjarje makabër ka ndodhur të shtunën në Gjermani.

Një 48-vjeçar ka shkuar rreth orës 21:15 në shtëpinë e vëllait të tij.

Pas një fjalosjeje, ai e ka qëlluar me armë zjarri kunatën dhe e ka lënë të vdekur në vend të ngjarjes.

Pos 33-vjeçares, i plagosur rëndë ka mbetur edhe burri i saj 38-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në sy të fëmijëve të çiftit.

Mediat gjermane kanë publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes:

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat