Don Granit Shala takim vllazëror me konsullin e Kosovës - Bota Sot
Don Granit Shala takim vllazëror me konsullin e Kosovës

Gjermania

Don Granit Shala takim vllazëror me konsullin e Kosovës

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 30 shtator 2017 Në ora: 13:28
Pamje nga takimi

Atë e shohim kudo që nga mbrëmjet VIP e deri te komentet si opinionist kur dicka e shqetëson dhe nuk i pëlqen në shoqërinë shqiptare apo në politikën aktuale.

Po flasim për ish boksierin dhe artistit Don Granit Shala i cili këtë herë ka postuar një foto me konsullin e Kosovës në Frankfurt të Gjermanisë, z. Ajvaz Berisha, ku sipas z. Shala takimi ka qenë vetëm miqësor.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera