Aksion i madh i policisë në Gjilan: Mbyllen disa lokale të lojërave të fatit - Bota Sot
Aksion i madh i policisë në Gjilan: Mbyllen disa lokale të lojërave të fatit

Gjilani

Aksion i madh i policisë në Gjilan: Mbyllen disa lokale të lojërave të fatit

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 16:08
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një aksion të gjerë sot në komunën e Gjilanit dhe rrethinë.

Cak i këtij aksioni ishin lokalet në të cilat dyshohej se po zhvillohej veprimtaria e lojërave të fatit.

Aksioni i policisë rezultojë me mbylljen e disa lokaleve si dhe arrestimin e disa personave.

Ky është një nga aksionet me të mëdha të Policisë së Kosovës kundër lojërave të fatit.

Muaj më parë pas miratimit të ligjit për ndalimin e lojërave të fatit policia ndërmori një aksion të gjerë në të gjithë Kosovën në të cilin mbylli mbi 200 lokale të lojërave të fatit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...