Haziri pret në takim komandantin e ri të KFOR-it turk

Gjilani

Haziri pret në takim komandantin e ri të KFOR-it turk

Më: 13 janar 2021 Në ora: 15:56
Pamje nga takimi

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pritur sot në takim njoftues komandantin e ri të KFOR-it turk, Mustafa Gokce.

Me këtë rast, kryetari Haziri e ka falënderuar KFOR’in turk për bashkëpunimin e vazhdueshëm, në të mirë të sigurisë së qytetarëve.

Haziri e Gokce janë dakorduar që bashkëpunimi mes Komunës dhe KFOR’it turk.

I cili është nisur shumë më herët, të vazhdojë edhe në të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat