Reshjet e borës, rruga Prishtinë – Gjilan nuk është pastruar – rrezikohen vozitësit

Gjilani

Reshjet e borës, rruga Prishtinë – Gjilan nuk është pastruar – rrezikohen vozitësit

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 14:26
Rruga Prishtinë – Gjilan

Reshjet e sotme të borës kanë vështirësuar qarkullimin në rrugët e Kosovës.

Njëra nga këto rrugë në të cilën është bërë i vështirë qarkullimi dhe ngasësit e automjeteve po ndihen të rrezikuar është edhe magjistralja Prishtinë – Gjilan.

Rruga është e papastruar.

Po vazhdon ende të bie borë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat